page loader

سایت

با نرم افزار Adsee آینوتی میلیونی پول دربیارید!

مرداد ۱۴, ۱۳۹۷
| | |
اشتراک گذاری:
نرم افزار Adsee آینوتی

با نرم افزار Adsee آینوتی به راحتی خونه بشینید پول دربیارید.

اپلیکیشن ADSEE آینوتی یک نرم افزار هوشمند است که به صورت کاملا قانونی بستری رو فراهم کرده است برای تمامی کسب و کارهای ایران که تبلیغات خود را به صورت بسیار هدفمند انجام دهند و کسب و کار خود را به صورت تصویری به تمام مردم معرفی کند به تفکیک: سن،جنسیت،استان و …

شما می توانید درحالی که داخل منزل نشستید با دیدن تبلیغات داخل نرم افزار Adsee آینوتی به ازای دیدن هر تبلیغ ۵۰ ریال آنی درریافت کنید.

به ۳ صورت می توانید در اپ پیامکی آی نوتی کسب درآمد داشته باشید:

۱- با دیدن هر تبلیغ داخل برنامه adsee آینوتی مبلغ ۵۰ ریال آنی واریز می شود به حساب شما.

۲- با گرفتن سفارش تبلیغ از کسب و کارهای مختلف در سراسر ایران باتوجه به تعداد بازدید درخواستی صاحب سفارش مبلغ ۲۰ ریال به شما داده می شود. مثلا یک رستوران میگه من ۵۰/۰۰۰ بازدید در استان مشهد میخوام با تفکیک جنسیت آقا و رنج سنی مثلا بین ۲۵ الی ۵۰ سال. تعداد درخواستی طرف که ۵۰هزار نفر بوده × ۲۰ ریال میشه پورسانت شما از اون مشتری.حالا حساب کنید چقدر کسب و کار هستند که از این نوع تبلیغات عالی میتونند استفاده کنند و لذت ببرند و شما پورسانت بگیرید.

۳- شما با معرفی نرم افزار Adsee آینوتی به دیگران و دیدن تبلیغ توسط آنها شما از هر بازدید توسط آنها ۳۰ ریال دریافت میکنید. اما یک تصاعد و یک شگفتی وجود داره در این مورد سوم که هرکسی درکش کنه به درآمد فوق العاده ای خواهد رسید به طور واقعی. چون بازار هدف این اپلیکیشن به وسعت تمام مردم است و همه مردم میتوانند به صورت رایگان نصب کنند و تبلیغ ببینند و پول دربیارن! 😍

خیلی از خانواده ها به دنبال یک کار راحت و خانگی هستند که یک کمک خرج کنار حقوقشون باشه. ما توصیه میکنیم که خودتون با اعضای خانواده اگر روزی ۲ ساعت در این نرم افزار وقت بگذارید میتوانید یک درآمد خیلی خوب و عالی داشته باشید که به شما از لحاظ مالی خیلی کمک میکنه.

برای مثال یک خانواده ۵ نفره اگر روزی ۴ ساعت در این اپلیکیشن تبلغ ببینند میتوانند بالای ۳۵۰ هزار تومان درآمد داشته باشند. و حتی اگر به دیگران هم این اپ رو معرفی کنند با دیدن تبلیغ توسط آنها یک درآمد جداگانه ای خواهند داشت که در ادامه توضیح دادم.

نرم افزار Adsee آینوتی

درکش کردیییییییییییییید؟؟؟!!!!!!  😍😍😍

*اصلا ۱۰۰۰ نفر هم نمیخواد شما به ۵۰۰ نفر هم بتونید معرفی کنید طبق فرمولی که در بالا گفتم ۸ میلیون و صد هزار تومان درآمد خواهید داشت.

*اصلا به ۵۰۰ نفر هم نمیخواد معرفی کنید و فرض میکنیم نمیتونید. کافیه فقط به ۱۰۰ نفر معرفی کنید و به درآمد ماهانه یک میلیون و ششصد هزار تومان برسید.

نرم افزار Adsee آینوتی

( امیدوارم از این فرصت استفاده کنید و جزو اولین ها باشید و هرچقدر میتوانید این اپلیکیشن رو به دیگران معرفی کنید و درآمد خود را بالا ببرید.

اصلا مهم نیست شاغل هستید یا خانه دار، بلکه تمام بانوان خانه دار نیز میتوانند این کار راحت رو انجام بدن و تو خونه بشینند و تبلیغ تماشا کنند و پول در بیارن، تو ماشین نشستی یا در حال راه رفتن هستید یا در هر شرایطی میتونید تبلیغ ببینید پول در بیارید.)

با نرم افزار Adsee شرکت قدرتمند آی نوتی به طور واقعی و قانونی راحت پول دربیارید!

جهت دانلود نرم افزار ADSEE برای موبایل خود کلیلک کنید

کد مُعرف برای نصب اپ : (۳۳۱۹۲۵۷۸۵۴)

کد مُعرف برای نصب اپ : (۳۳۱۹۲۵۷۸۵۴)

اپ پیامکی adsee آی نوتی

کد مُعرف برای نصب اپ : (۳۳۱۹۲۵۷۸۵۴)

کد مُعرف برای نصب اپ : (۳۳۱۹۲۵۷۸۵۴)

🔵🔵🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه درآمدزایی از این نرم افزار کافیست تماس بگیرید:


📲 ۰۹۳۷۱۸۸۱۳۴۵
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

در: خدمات دیگر iNoti, شرکت آی نوتی برچسب ها: ad see, addsee, adsee, adsee app, adsee inoti, download ad see, download adsee, inoti, inoti adsee, آی نوتی, آی نوتی چیست, آینوتی, اپ ad see, اپ addsee, اپ adsee, اپ آی نوتی, اپ آینوتی, اپ پیام رسان, اپ پیامکی, اپ پیامکی add see, اپ پیامکی addsee, اپ پیامکی addsee آی نوتی, اپ پیامکی addsee آینوتی, اپ پیامکی آی نوتی, اپ پیامکی آینوتی, اپلیکیشن ad see, اپلیکیشن adsee, اپلیکیشن adsee آی نوتی, اپلیکیشن adsee آینوتی, اپلیکیشن آی نوتی, اپلیکیشن پیامکی آی نوتی, ادسی آی نوتی, ادسی آینوتی, استخدام با درآمد خوب, استخدام بازاریاب, استخدام کار پاره وقت, بازاریابی شبکه ای, پنل پیامکی, پنل پیامکی رایگان, پنل پیامکی هوشمند, پورسانت آنی, تبلیغات بروز, تبلیغات بروز برای افزایش مشتری, تبلیغات در adsee, تبلیغات در آی نوتی, تبلیغات در آینوتی, تبلیغات در اپ adsee, تبلیغات در اپ adsee آینوتی, تبلیغات در اپ آی نوتی, تبلیغات در اپ آینوتی, تصاعد, ثبت نام در آی نوتی, خواندن پیام و کسب درآمد, دانلود ad see, دانلود adsee, دانلود adsee آی نوتی, دانلود adsee آینوتی, دانلود اپ پیام رسان, دانلود اپ پیامکی, دانلود اپ پیامکی ad see, دانلود اپ پیامکی adsee, دانلود اپلیکیشن adsee, دانلود نرم افزار adsee, دانلود نرم افزار آی نوتی, سفارش آگهی در adsee, سفارش آگهی در اپ adsee, سفارش آگهی در اپ آی نوتی, سفارش آگهی در اپ آینوتی, سفارش بازدیدی تبلیغات, سفارش تبلیغات, سفارش کلیکی تبلیغات, کار در منزل, کسبدرآمد با خواندن تبلیغ, نرم افزار ad see, نرم افزار adsee, نرم افزار آی نوتی, نرم افزار آینوتی, نرم افزار پیامکی
مقالات مرتبط

پکیج های ویژه خدمات شرکت آینوتی

مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ | مدیر
پکیج خدمات آینوتی

پکیج خدمات آینوتی با قیمت فوق العاده رونمایی شد.

ادامه مطلب ...

جملات تاثیر گذار انیشتین

مرداد ۱۶, ۱۳۹۷ | مدیر
انیشتین

فقط دو راه برای زندگی کردن وجود دارد. یکی این است که هیچ چیزی معجزه نیست. راه دیگر...

ادامه مطلب ...

نرم افزار و اپ پیامکی adsee آی نوتی/پیام بخون پول دربیار

مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ | مدیر

با اپ پیامکی adsee آی نوتی تبلیغ بخوانید و ببینید پول در بیارید.

ادامه مطلب ...