page loader

سایت

نرم افزار و اپ پیامکی adsee آی نوتی/پیام بخون پول دربیار

۱۳ مرداد ۱۳۹۷
| | |
اشتراک گذاری:

با اپ پیامکی adsee آی نوتی تبلیغ بخوانید و ببینید پول در بیارید.

شرکت بین المللی آینوتی بار دیگر طرح هایی را رونمایی کرده است که از جذابیت و قابلیت فوق العاده ای برای عموم مردم برخوردار است و شما از هرکدام که بخواید می توانید کسب درآمد کنید اما اگر درآمد بیشتر و سریع تر را میخواهید ما اولی (طرح سهام) را پیشنهاد میکنیم. ( تا پایان صفحه را بخوانید حتماً،شگفت زده می شوید.😍 )

 

۱-طرح سهام شرکت آینوتی

اما اگر نمیخوای انقدر کم و کند پول دربیارید می توانید با طرح جدید سهام شرکت آی نوتی که خیلی راحت و جذاب هست به درآمد های میلیونی بالای ۱۰ میلیون فکر کنید.

شما بدون هیچ گونه شرط خاصی و بدون مدرک تحصیلی خاص و محدودیت سنی و سابقه کار فقط و فقط با سرمایه (۷۵۰ هزار الی ۱/۵ میلیون) به مدت نامحدود می توانید در شرکت آینوتی با پتانسیل خدماتی و درآمدی عالی قرارداد ببندید و سهام دار شرکت آی نوتی شوید و کسب درآمد داشته باشید و ۱۰ برابر مبلغ سرمایه گذاری شده را در ماه در بیاورید.

کدام شغل و کار هست که با ۱/۵ میلیون سرمایه بتوانید ماهی بالای ۱۰ میلیون کسب درآمد داشته باشید؟!

چگونه در شرکت بین المللی iNoti سهام دار شوید؟؟؟

امروزه برای تشکیل یک کسب و کار آزاد نیاز به سرمایه های چند میلیونی دارید. حتی شما ساده ترین کار در بین مردم را درنظر بگیرید برای مثال یک دستفروش یا یک لبو فروش؛ برای شروع کار خود به یک ابزارهایی نیاز دارند و حداقل دو الی سه میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز دارند برای شروع.

یا اگر در هرجایی که بخواهید سرمایه گذاری کنید مانند: (بورس) نیاز به مبالغی برای شروع دارید.

یا اگر از بانک بخواید وام بگیرید نیازبه مبلغی دارید که به حساب بذارید و بعد چندماه به شما وام میدن.

*اینها را گفتم که بدانید داشتن سرمایه اولیه لازمه شروع هرکاری است.*

دانلود فیلم کامل توضیح طرح سهام آی نوتی(کلیک کنید)

به عکس زیر دقت کنید:

سهام شرکت آی نوتی

قسمت اول کلیپ توضیح سهام:

قسمت دوم کلیپ توضیح سهام:

دانلود فیلم کامل توضیح طرح سهام آی نوتی(کلیک کنید)

سهام شرکت آی نوتی موقعیت بسیار مناسبی را برای تمامی افراد جامعه فراهم کرده است که بدون سرمایه زیاد و حتی اگر وقت کافی ندارید بتوانید به درآمدهای بالا دست پیدا کنید.

🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در طرح سهام کافیست تماس بگیرید:


📲 ۰۹۳۷۱۸۸۱۳۴۵
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

۲-نرم افزار Adsee

نرم افزار و اپ پیامکی Adsee آی نوتی یک فضا و مرجعی است که تمامی کسب و کارها در ایران می توانند با گذاشتن تبلیغ خود به همراه تصاویر در این نرم افزار، خود را به تمام مردم نشان دهند و تبلیغ کسب و کار خود را انجام دهند.

با بیش از ۲۳۰ هزار کاربر

نکته قابل توجه این است که با خواندن تبلیغات در این نرم افزار شما پول دریافت خواهید کرد و حتی اگر این اپ پیامکی adsee آی نوتی را به دیگر کسب و کارها و مردم معرفی کنید هم آنها با خواندن تبلیغات پول دریافت میکنند و بازهم شما پول دریافت میکنید.😍 حتی اگر شما فقط به دیگران معرفی کنید نرم افزار رو اونا پیام بخونند شما پول در میارید.

به ۳ صورت می توانید در اپ پیامکی آی نوتی کسب درآمد داشته باشید:

۱- با دیدن هر تبلیغ داخل برنامه adsee آینوتی مبلغ ۶۰ ریال آنی واریز می شود به حساب شما.

۲- با گرفتن سفارش تبلیغ از کسب و کارهای مختلف در سراسر ایران باتوجه به تعداد بازدید درخواستی صاحب سفارش مبلغ ۵۰ ریال به شما داده می شود. مثلا یک رستوران میگه من ۵۰/۰۰۰ بازدید در استان مشهد میخوام با تفکیک جنسیت آقا و رنج سنی مثلا بین ۲۵ الی ۵۰ سال. تعداد درخواستی طرف که ۵۰هزار نفر بوده × ۵۰ ریال میشه پورسانت شما از اون مشتری.حالا حساب کنید چقدر کسب و کار هستند که از این نوع تبلیغات عالی میتونند استفاده کنند و لذت ببرند و شما پورسانت بگیرید.

۳- شما با معرفی نرم افزار Adsee آینوتی به دیگران و دیدن تبلیغ توسط آنها شما از هر بازدید توسط آنها ۵۰ ریال دریافت میکنید. اما یک تصاعد و یک شگفتی وجود داره در این مورد سوم که هرکسی درکش کنه به درآمد فوق العاده ای خواهد رسید به طور واقعی. چون بازار هدف این اپلیکیشن به وسعت تمام مردم است و همه مردم میتوانند به صورت رایگان نصب کنند و تبلیغ ببینند و پول دربیارن! 😍

خیلی از خانواده ها به دنبال یک کار راحت و خانگی هستند که یک کمک خرج کنار حقوقشون باشه. ما توصیه میکنیم که خودتون با اعضای خانواده اگر روزی ۲ ساعت در این نرم افزار وقت بگذارید میتوانید یک درآمد خیلی خوب و عالی داشته باشید که به شما از لحاظ مالی خیلی کمک میکنه.

برای مثال یک خانواده ۵ نفره اگر روزی ۴ ساعت در این اپلیکیشن تبلغ ببینند میتوانند بالای ۶۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشند. و حتی اگر به دیگران هم این اپ رو معرفی کنند با دیدن تبلیغ توسط آنها یک درآمد جداگانه ای خواهند داشت که در ادامه توضیح دادم.

😍 راه برو پول دربیار 😍

یادتان نرود شرکت iNoti مرجع کسب و کار ایران است و بزودی تمام مشاغل در بانک اطلاعاتی ما ثبت می شوند پس چه بهتر که جزو اولین ها باشید.

شرکت گسترش طراحان نقش الماس (آینوتی) از دی ماه ۹۵ کار خود را با ارئه خدمات جدید و مورد نیاز به کسب و کارها شروع کرده و تا این لحظه توانسته در این مدت ۲۹+ هزار کسب و کار را خدمات دهد.

خدمات شرکت برای اولین بار است در ایران اجرا می شود و استقبال خوبی شده است و شما هم از این غافله عقب نمانید و بروز باشید و عضو خانواده چند هزار نفره آی نوتی باشید.

جهت دانلود نرم افزار ADSEE برای موبایل خود کلیلک کنید

کد مُعرف برای نصب اپ : (۳۳۱۹۷۹۳۵۹۴)

کد مُعرف برای نصب اپ : (۳۳۱۹۷۹۳۵۹۴)

اپ پیامکی adsee آی نوتی

کد مُعرف برای نصب اپ : (۳۳۱۹۷۹۳۵۹۴)

کد مُعرف برای نصب اپ : (۳۳۱۹۷۹۳۵۹۴)

🔵🔵🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه درآمدزایی از این نرم افزار کافیست تماس بگیرید:


📲 ۰۹۳۷۱۸۸۱۳۴۵
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

در: خدمات دیگر iNoti, شرکت آی نوتی برچسب ها: ad see, addsee, adsee, adsee app, adsee inoti, download ad see, download adsee, inoti, inoti adsee, آخرین ورژن adsee, آی نوتی, آی نوتی چیست, آینوتی, اپ ad see, اپ addsee, اپ adsee, اپ آی نوتی, اپ آینوتی, اپ پیام رسان, اپ پیامکی, اپ پیامکی add see, اپ پیامکی addsee, اپ پیامکی addsee آی نوتی, اپ پیامکی addsee آینوتی, اپ پیامکی آی نوتی, اپ پیامکی آینوتی, اپلیکیشن ad see, اپلیکیشن adsee, اپلیکیشن adsee آی نوتی, اپلیکیشن adsee آینوتی, اپلیکیشن آی نوتی, اپلیکیشن پیامکی آی نوتی, ادسی آی نوتی, ادسی آینوتی, استخدام با درآمد خوب, استخدام بازاریاب, استخدام کار پاره وقت, بازاریابی شبکه ای, پلن سهام آی نوتی, پنل پیامکی, پنل پیامکی رایگان, پنل پیامکی هوشمند, پورسانت آنی, تبلیغات بروز, تبلیغات بروز برای افزایش مشتری, تبلیغات در adsee, تبلیغات در آی نوتی, تبلیغات در آینوتی, تبلیغات در اپ adsee, تبلیغات در اپ adsee آینوتی, تبلیغات در اپ آی نوتی, تبلیغات در اپ آینوتی, تصاعد, ثبت نام در آی نوتی, خرید سهام, خرید سهام آینوتی, خواندن پیام و کسب درآمد, دانلود ad see, دانلود adsee, دانلود adsee آی نوتی, دانلود adsee آینوتی, دانلود اپ پیام رسان, دانلود اپ پیامکی, دانلود اپ پیامکی ad see, دانلود اپ پیامکی adsee, دانلود اپلیکیشن adsee, دانلود نرم افزار adsee, دانلود نرم افزار آی نوتی, سفارش آگهی در adsee, سفارش آگهی در اپ adsee, سفارش آگهی در اپ آی نوتی, سفارش آگهی در اپ آینوتی, سفارش بازدیدی تبلیغات, سفارش تبلیغات, سفارش کلیکی تبلیغات, سهام آی نوتی, سهام آینوتی, سهامدار شدن در آی نوتی, سهامدار شدن در آینوتی, شرکت گسترش طراحان نقش الماس, طرح بی نظیر سهام شرکت آی نوتی, کار در منزل, کسبدرآمد با خواندن تبلیغ, نرم افزار ad see, نرم افزار adsee, نرم افزار آی نوتی, نرم افزار آینوتی, نرم افزار پیامکی, ورژن جدید adsee
مقالات مرتبط

فیلم/همایش جشن دو سالگی شرکت آی نوتی

۲۳ دی ۱۳۹۷ | مدیر

همایش جشن دوسالگی شرکت آی نوتی برگزار شد.

ادامه مطلب ...

استخدام بازاریاب جهت فروش کارت ویزیت الکترونیک و کد USSD با درآمد بالا و میلیونی

۲۲ دی ۱۳۹۷ | مدیر
استخدام بازاریاب با درآمد بالا

استخدام بازاریاب و ویزیتور فعال و حرفه ای با درآمد میلیونی.

ادامه مطلب ...

دستگاه کارتخوان مجازی بدون نیاز به دستگاه با قیمت کم

۲۸ آذر ۱۳۹۷ | مدیر
دستگاه کارتخوان

دستگاه کارتخوان مجازی جایگزین مناسب دستگاه کارتخوان فیزیکی.

ادامه مطلب ...