page loader

سایت

فواید (iMap) آی مپ آی نوتی برای کسب و کارها!

۱۰ مرداد ۱۳۹۷
| | |
اشتراک گذاری:
آی مپ آی نوتی

آی مپ آی نوتی سامانه جامع کسب و کار ها بر روی نقشه می باشد که کسب و کارها با ثبت موقعیت خود بر روی نقشه، یک عدد کارت ویزیت الکترونیک و یک کد USSD چهارده رقمی نیز دریافت می کنند .

آی مپ آی نوتی
i Map

امکانات آی مپ آی نوتی برای کسب و کاران محترم :

صدور کد بصورت خودکار توسط سیستم، مشترک در USSD و CRM

شما می توانید با پرداخت فقط ۱۲۰ هزار تومان در سال، علاوه بر ثبت محل کسب کار خود بر روی نقشه ی آی نوتی، به صورت اتوماتیک به عضویت آی نوتی درآمده و علاوه بر بهره مندی از کلیه ی خدمات آی نوتی (شامل پنل پیامک، خرید شارژ، پرداخت صورتحساب، سیستم قرعه کشیف سیستم نظرسنجی، ویترین تصویری محصولات و …) صاحب یک کد CRM اختصاصی آی نوتی (کارت ویزیت الکترونیکی) و یک کد اختصاصی USSD آی نوتی با قابلیت پرداخت (جایگزین دستگاه پز)، شوید.
صاحبین مشاغل می توانند با تکمیل آن فرم ، ضمن داشتن یک آدرس گوگل  اختصاصی  وارد دنیای تبلیغات شوند.

شما می بایست مکان دقیق فروشگاه خود را برروی نقشه آی مپ آی نوتی مشخص نمایید تا برای مشتریان مسیر دسترسی به مکان شما نمایش داده شود.

براحتی میتوانید محل کسب و کار خود را در سیستم ثبت کنید و سایر مراجعه کنندگان به وب سایت آی نوتی قادر خواهند بود تا محل کسب و کار شما را روی نقشه ی آی نوتی مشاهده نمایند.
ضمنا شما می توانید با ورود به میزکار خود که یوزر پسورد اختصاصی به شما داده می شود، اقدام به مدیریت اکانت خود و از کلیه ی خدمات آی نوتی استفاده نمایید و مشتریان خود را مدیریت کنید.

آموزش استفاده از خدمات به شما داده می شود.

صفحه i Map که برای هر کسب و کار داده میشه اختصاصی و میتوانند تمام مشخصات خود و آدرس خود را به همراه باشگاه مشتریان خود به مشتری نشون بدن و معرفی کنند.
هر کسب و کار میتواند یک فروشگاه اختصاصی داشته باشد و تمام محصولات خود را به صورت کاملا حرفه ای و منظم دسته بندی کند و به مشتری یک کاتالوگ تصویری معرفی کند و همه جا این کاتلوگ را نشر دهد. به همراه قراردادن قیمت و تخفیف هر محصول.
وقتی روی گزینه بیشتر کلیک کنند وارد صفحه اختصاصی هر محصول میشه و توضیحات تخصصی اون محصول رو میخونه و تعداد بازدیدها هم مشخصه.

برای آشنایی بیشتر با کارت ویزیت الکترونیکی یا CRM اینجا کلیک کنید.

برای آشنایی بیشتر با کدهای USSD اینجا کلیک کنید.

🔵🔵🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و یا راه اندازی رایگان خدمات کافیست تماس بگیرید:


📲 ۰۹۳۷۱۸۸۱۳۴۵
کارشناس فروش ارشد شرکت آقای قبادی

تمامی کسب و کارها و مشاغل یا مدیران مراکز دولتی و خصوصی برای سفارش تبلیغات جدید و بروز و خدمات (crm و ussd) و فعال سازی آنی آن برای افزایش مشتری و فروش با کارشناس فروش رسمی شرکت  تماس بگیرند:

۰۹۳۷۱۸۸۱۳۴۵

تلگرام:   Khademolmahdi23@

در: خدمات دیگر iNoti, شرکت آی نوتی برچسب ها: crm, imap, inoti, آی مپ, آی مپ آی نوتی, آی مپ آینوتی, آی نوتی, آی نوتی چیست, آینوتی, پنل پیامکی, تبلیغات بروز, تبلیغات بروز برای افزایش مشتری, تبلیغات پیشرفته برای کسب و کارها, ثبت لوکیشن, ثبت نام در آی نوتی, خرید کد ussd, سفارش کارت ویزیت الکترونیک, فروشگاه اختصاصی, کارت ویزیت الکترونیک, ویترین محصولات
مقالات مرتبط

فیلم/همایش جشن دو سالگی شرکت آی نوتی

۲۳ دی ۱۳۹۷ | مدیر

همایش جشن دوسالگی شرکت آی نوتی برگزار شد.

ادامه مطلب ...

استخدام بازاریاب جهت فروش کارت ویزیت الکترونیک و کد USSD با درآمد بالا و میلیونی

۲۲ دی ۱۳۹۷ | مدیر
استخدام بازاریاب با درآمد بالا

استخدام بازاریاب و ویزیتور فعال و حرفه ای با درآمد میلیونی.

ادامه مطلب ...

دستگاه کارتخوان مجازی بدون نیاز به دستگاه با قیمت کم

۲۸ آذر ۱۳۹۷ | مدیر
دستگاه کارتخوان

دستگاه کارتخوان مجازی جایگزین مناسب دستگاه کارتخوان فیزیکی.

ادامه مطلب ...