در این پست با تمام خدمات شرکت آی نوتی که تا الان رونمایی شده است آشنا شوید.

شرکت هلدینگ بین المللی گسترش طراحان نقش الماس با برند تجاری “iNoti” از تاریخ دی ماه 1395 کار خود را با شعار “کسب و کار نوپا ایجاد کننده تحول در بازار و رونق بخشیدن به کسب و کارها” شروع کرد.

این شرکت انواع خدمات بروز و مورد نیاز صاحبین کسب و کار و مراکز اداری دولتی و خصوصی و عموم مردم را ارئه میدهد که در این طرح ها با استفاده از خدمات شرکت به پیشرفت کار خود کمک میکنند و هم میتوانند همه مردم کسب درآمد داشته باشند.

تمامی کسانی که قصد کسب درآمد با خدمات شرکت آی نوتی دارند(صاحبین مشاغل یا عموم مردم) بعد از یک ثبت نام رایگان داخل سایت شرکت www.inoti.com با کد معرف (3319793594) به صورت کاملا رایگان و حرفه ای آموزش 0 تا 100 کار و نحوه فروش خدمات شرکت آی نوتی را میبینند و پشتیبانی می شوند و با فروش هریک از خدمات شرکت آی نوتی 30% پورسانت آنی دریافت میکنند. دقت کنید که شما هر کدام از خدمات شرکت آی نوتی که متنوع است را به فروش برسانید پورسانت جداگانه دریافت میکنید آن هم به صورت آنی و این یک موقعیت و فرصت عالی است که کلی خدمات متنوع و مورد نیاز مردم در انتظار شما است که معرفی کنید.

استخدام بازاریاب با درآمد عالیتلگرام: 09371881345

 

تا این لحظه که شهریور 1397 هست خدمات شرکت بین المللی iNoti بدین شرح است:

دانلود بروشور خدمات شرکت آی نوتی

1- کارت ویزیت الکترونیک یا CRM:

کارت ویزیت الکترونیک شرکت آی نوتی یک جایگزین مناسب برای کارت‌های ویزیت کاغذی و بروشور و تراکت برای هر صنف و شغلی است. عمکلرد آن به این شکل است که شما اول اسم مغازه خود را در سامانه سراسری iNoti ثبت میکنید و از این ببعد هرکس اسم مغازه شمارو به سامانه 10008590 پیامک کند کارت ویزیت شمارو به صورت پیامکی روی گوشی خود دریافت میکند که میتونید لینک تمام شبکه های اجتماعی خود را به همراه آدرس و تلفن و سایت و … داخلش بذارید و مشتری دیگر آن را گم نمیکند و جالب اینه که سیستم هم به صورت اتومات شماره مشتری رو در دفترچه تلفن شما ذخیره میکند. به این صورت اسم مغازه خود را نیز برند میکنید و همیشه با مشتریان در ارتباط هستید و اطلاع رسانی میکنید.

فیلم توضیح کارت ویزیت الکترونیک iNoti:

 

چند نمونه از بنرهای صاحبین کارت ویزیت الکترونیک رو در زیر ببینید:

نکته جالب توجه اینه که شما فقط با 250 یا 350 هزار برای یکسال (یعنی روزی 800 تومان) صاحب یک کارت ویزیت الکترونیک میشید که میتوانید هرلحظه متن آن را رایگان ویرایش کنید و تغییر بدید و هرجای ایران بدون اینکه مشتری را ببینید به او کارت ویزیت خود را برسانید حتی پشت تلفن و شماره او را نیز دریافت کنید!

نمونه یک متن کارت ویزیت الکترونیک کامل:

خدمات شرکت آی نوتی

حالا فکر کنید با داشتن شماره مشتری های خود چه سود زیادی خواهید برد؟!

دیگر تمام مناسبت ها،تخفیفات،اجناس و خدمات جدید و … را با یک پیامک ساده به مشتری اطلاع رسانی کنید. شاید مشتری شما در تلگرام و اینستاگرام یک هفته آنلاین نباشد اما با پیامک همیشه در دسترس است و میتوانید آنها را آگاه کنید از تخفیفات و خبرهای جدید.

به نظر شما 350 هزار برای یکسال با این قابلیت خیلی خوب ذخیره شماره ارزش ندارد!

مقایسه کارت ویزیت الکترونیک و کاغذی:

کارت ویزیت الکترونیک آینوتی

🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و یا راه اندازی کارت ویزیت الکترونیکی کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

.

2- پنل پیامکی و صوتی: (رایگان)

شما با خرید کارت ویزیت الکترونیکی علاوه برای مزایای فوق العاده آن صاحب یک پنل پیامکی و صوتی حرفه ای از طرف iNoti می شوید.البته میتوانید پنل پیامکی را جدا به صورت رایگان دریافت کنید از ما.

شما اگر بخواید این پنل رو از بیرون خریداری کنید باید 250 تا 500 هزار تومان پرداخت کنید اما اینجا به صورت رایگان به شما داده می شود و می توانید شارژ کنید و نامحدود پیام بفرستید. این پنل در کنار ذخیره شماره مشتری ها خیلی بکارتون میاد و میتوانید هرموقع بخواید برای آنها پیام بفرستید و در ارتباط باشید.

خدمات شرکت آی نوتی

sms inoti

پنل صوتی هم به این صورت است که شما یک پیام صوتی ضبط میکنید و برای مشتری ها ارسال میکنید و گوشی آنها زنگ میخورد و پیام شما برای آنها پخش می شود.

این پنل قابلیت ارسال به لیست سیاه را نیز دارد یعنی کسانی که تبلیغات خود را بسته اند نیز برایشان پیام ارسال می شود.

نمایی از داخل پنل شرکتiNoti

قابلیت ها:

*تشکیل دفترچه تلفن های نامحدود و ارسال پیام به هر دفترچه تلفن با یک کلیک.

*ارسال پیام به هر منطقه از استان به صورت هدفمند بجای تراکت.

*ارسال به صورت استانی و تعیین نوع جنسیت.

*اگر شماره های زیادی دارید براحتی میتوانید به دفترچه تلفن این پنل پیامکی اضافه کنید.

*ارائه وب سرویس پیامک برای اتصال به سایت و نرم افزار خود.

🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و یا راه اندازی پنل پیامکی کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

.

3- آی مپ (i Map) : (رایگان)

شما در کنار کارت ویزیت الکترونیکی یک آی مپ و فروشگاه اختصاصی نیز دریافت میکنید. که در آن میتوانید توضیحات کسب و کار خود را به همراه شماره تماس و آدرس و نام مدیر مسئول و حتی نقشه لوکیشن خود را به مشتری نشان دهید. مشتری با کلیک روی گزینه مسیریابی از روی نقشه نزدیک ترین راه به محل کسب و کار شما را میتواند از روی نقشه گوگل مپ ببیند.

نمونه:

در همان صفحه آی مپ خدمات شرکت آی نوتی که در عکس بالا می بینید یک فروشگاه اختصاصی و ویترین محصولات میتوانید به همراه گالری تصاویر درست کنید که تمام خدمات و محصولات خود را بصورت تصویری و دسته بندی نامحدود داخل آن بگذارید و به مشتری ها خود لینک آن را بدهید که ببینند. در واقع این آی مپ هم یک لوکیشن هست و هم ویترین محصولات و هم توصیحات مختصری درمورد کسب و کار شما در آنجا داده می شود که هرلحظه قابل ویرایش هست. در واقع شما به صورت رایگان صاحب یک فروشگاه و صفحه اختصاصی می شوید که همانند سایت است.

عکس ویترین محصولات:

برای دیدن نمونه اینجا کلیک کنید.

🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و یا راه اندازی ویترین محصولات کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

.

 4- کدهای USSD :

کدهای USSD کدهای معرفی هستند که در چند سال اخیر خیلی در ایران جا افتاده است و حتی تمام برنامه های تلویزیونی هم از کدهای ussd برای راحتی کار خودشون استفاده میکنند و بدون استفاده از اینترنت و با گوشی های تلفن همراه ساده هم امکان استفاده از این کد های USSD میباشد و با خرید کد ussd از شرکت آی نوتی خدمات فوق العاده پیشرفته ای رو در اختیار میگیرید.

کد ussd آی نوتی

دوست دارید که مشتری هاتون از داخل خونه با یک گوشی ساده که حتی اینترنت و شارژ سیمکارت هم نداره از مغازتون خرید کنن یا وجه خدمات شما رو با موبایل همون لحظه پرداخت کنن؟
✅ با خرید کد USSD آی نوتی اینکارها و کلی خدمات دیگر برای شما انجام میشه. فقط با ۱8۰/۰۰۰ تومان تا یکسال، بعد ازیکسال ۳۰% این مبلغ جهت تمدید اشتراک پرداخت میشه یعنی ۴۵ هزار.

**شما با یک مبلغ کم بروزترین و بهترین خدمات حال حاضر تبلیغاتی در ایران رو دریافت میکنید…

🔻تمام کسب و کارهای عزیز می توانند با قیمت خیلی مناسب (از ۱8۰ هزار تا …) کد ussd اختصاصی که یکی از خدمات شرکت آی نوتی است برای شغل خود داشته باشند و از امکانات فوق العاده این سیستم استفاده کنند.
🔹امکاناتی نظیر:
🔸برگزاری قرعه کشی حرفه ای
🔸انجام نظرسنجی حرفه ای
🔸دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتری
🔸ثبت سفارش
🔸نوبت دهی یا ثبت نام
🔸پرداخت (جایگزین مناسب دستگاه کارت خوان) و بدون مالیات و به صورت شخصی
🔸امکان فعال کردن گزینه خرید شارژ و پرداخت قبوض (مشتریان از طریق کد ussd شما شارژ بخرند یا قبض پرداخت کنند شما پورسانت میگیرید و کسب درآمد هم خواهید داشت😍)
🔸مسیریابی

و …

حتی اگر صاحب کسب و کار نیستید، با خرید کد ussd آی نوتی می‌توانید برای انتقال وجه استفاده کنید. به این صورت که از این ببعد بجای اینکه با موبایل بانک و اینترنت و یا دستگاه پُز برای شما پول انتقال دهند کافی است کاملا رایگان و بدون نیاز به اینترنت با گرفتن کد شما پول رو براتون انتقال بدن و آنی دریافت کنید.
مثال:
#کد شما*۶۶۵۵*
.
🔴نکته قابل توجه:
تمام خدمات بالا رایگان در ussd وجود دارد و این کدها نیاز به اینترنت و یا نرم افزار و یا گوشی هوشمند نیست و کاملا رایگان انجام می‌شود.
یعنی مشتریان شما حتی با یک گوشی ساده هم با شما در هرجایی در ارتباطند….

💥صاحبین کسب و کارهای مختلف کوچک و بزرگ با خرید کد ussd اخنصاصی (یکی از خدمات شرکت آی نوتی) این امکان رو دارند که محل دقیق کسب و کارشون رو به مسافران اطلاع بدن و از کیلومترها اونطرفتر دراختیار مشتری قرار بدهند ، یا صاحبان مشاغل مختلف و استادان خصوصی همون لحظه پایان کار و خدمات مبلغ رو از مشتریشون دریافت کنن ، عین اینه که یه کارت خوان سیار همیشه همراهته با کلی خدمات که دستگاه های پز ندارند.😍

💥شما با داشتن ussd به صورت نامحدود میتوانید منوهای خود را تنظیم کنید و هرلحظه ویرایش کنید:

نمونه منوی یک آژانس هواپیمایی:

خرید کد ussd شرکت آی نوتی

🔻کدهای ussd جایگزین مناسب دستگاه پز:
👈شاید نخوای یه دستگاه رو باخودت هرجا ببری یا با خط تلفن کار کنه و …
👈شاید مشتری شما کارت خود را به همراه نداشته باشد،
👈شاید شما بخواهید با پرداخت هرمشتری شماره او را داشته باشید،
👈شاید بخواهید بجای آنکه پول ۱۰ الی ۱۵ ساعت در بانک بماند بصورت آنی به حساب شما بیاید،
و هزاران شاید دیگر…
🔹همه اینها با کدهای ussd امکان پذیر است و کلاس کاری بالایی هم به کسب و کار خود می‌دهید و دیگر در گوشی هر مشتری دستگاه پز آماده دارید با کلی امکانات ویژه.

🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و یا راه اندازی منوی هوشمند USSD کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

.

5- آنتی ویروس پادویش آی نوتی:

با داشتن آنتی ویروس پادویش در پکیج خدمات شرکت آی نوتی دژ آهنین در برابر انواع ویروس‌ها درست کنید به طوری که هیچ ویروسی جرات ورود به کامپیوتر شما را به خود نمی‌دهد. این آنتی‌ویروس با استفاده از دیتابیسی قوی انواع ویروس‌ها را به خوبی شناسائی و دفع می‌کند. می‌توان گفت آنتی‌ویروس پادویش نسخه امنیت کامل یکی از بهترین هاست، چون ترکیبی از آنتی‌ویروس نسخه امنیت پیشرفته و ضدباج‌گیر پادویش است.
آنتی‌ویروس پادویش آی نوتی نسخه امنیت کامل علاوه بر دارابودن تمامی امکانات و قابلیت‌های امنیت پیشرفته اعم از دیوار آتش و کنترل ابزار و … برای مقابله با تمام تهدیدهای مربوط به سیستم،‌ ضدباج‌گیر پادویش آی نوتی را نیز در خود دارد، با داشتن ضدباج‌گیر پادویش با خاطری آسوده از آسیب بدافزارهای باج‌گیر در امان باشید زیرا سطح جدیدی از امنیت برای شما فراهم می‌شود.

پکیج های ویژه آنتی ویروس پادویش آی نوتی در دو بسته (5 کاربره) و (10 کاربره) برای مدت 2 سال می باشد.

تمامی سرویس ها دو ساله بوده و قابل استفاده در ویندوز و گوشی های اندرویدی به صورت همزمان می باشند، برای مثال در صورتی که شما سرویس 5 کاربره را خریداری نمائید به صورت همزمان می توانید آنتی ویروس را در 5 کامپیوتر و 5 گوشی اندرویدی نصب کرده و از خدمات آن استفاده نمائید.

قیمت پکیج ها:

پادویش 10 کاربره: (10 سیستم و 10 موبایل همزمان) = 275 هزار تومان

پادویش 5 کاربره: (5 سیستم و 5 موبایل همزمان) = 183 هزار تومان

جهت دانلود آنتی ویروس پادویش اینجا کلیک کنید.
 

در زیر تصاویری از مقایسه آنتی ویروس کاملا ایرانی پادویش آی نوتی رو با دو آنتی ویروس مطرح جهان (Kaspersky و Bitdefender) که بیشترین سهم در بازار ایران را دارند را می توانید ببینید:

🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و یا راه اندازی آنتی ویروس کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

.

6- نرم افزار Adsee:

اپلیکیشن ADSEE آینوتی یک نرم افزار هوشمند است که به صورت کاملا قانونی بستری رو فراهم کرده است برای تمامی کسب و کارهای ایران که تبلیغات خود را به صورت بسیار هدفمند انجام دهند و کسب و کار خود را به صورت تصویری به تمام مردم معرفی کند به تفکیک: سن،جنسیت،استان و …

در کنار آن شما می توانید درحالی که داخل منزل نشستید با دیدن تبلیغات داخل نرم افزار Adsee آینوتی به ازای دیدن هر تبلیغ ۵۰ ریال آنی دریافت کنید.

به 3 صورت می توانید در اپ پیامکی آی نوتی کسب درآمد داشته باشید:

1- با دیدن هر تبلیغ داخل برنامه adsee آینوتی مبلغ 60 ریال آنی واریز می شود به حساب شما.

2- با گرفتن سفارش تبلیغ از کسب و کارهای مختلف در سراسر ایران باتوجه به تعداد بازدید درخواستی صاحب سفارش مبلغ 50 ریال به شما داده می شود. مثلا یک رستوران میگه من 50/000 بازدید در استان مشهد میخوام با تفکیک جنسیت آقا و رنج سنی مثلا بین 25 الی 50 سال. تعداد درخواستی طرف که 50هزار نفر بوده × 50 ریال میشه پورسانت شما از اون مشتری.حالا حساب کنید چقدر کسب و کار هستند که از این نوع تبلیغات عالی میتونند استفاده کنند و لذت ببرند و شما پورسانت بگیرید.

3- شما با معرفی نرم افزار Adsee آینوتی به دیگران و دیدن تبلیغ توسط آنها شما از هر بازدید توسط آنها 50 ریال دریافت میکنید. اما یک تصاعد و یک شگفتی وجود داره در این مورد سوم که هرکسی درکش کنه به درآمد فوق العاده ای خواهد رسید به طور واقعی. چون بازار هدف این اپلیکیشن به وسعت تمام مردم است و همه مردم میتوانند به صورت رایگان نصب کنند و تبلیغ ببینند و پول دربیارن! 😍

خیلی از خانواده ها به دنبال یک کار راحت و خانگی هستند که یک کمک خرج کنار حقوقشون باشه. ما توصیه میکنیم که خودتون با اعضای خانواده اگر روزی 2 ساعت در این نرم افزار وقت بگذارید میتوانید یک درآمد خیلی خوب و عالی داشته باشید که به شما از لحاظ مالی خیلی کمک میکنه.

برای مثال یک خانواده 5 نفره اگر روزی 4 ساعت در این اپلیکیشن تبلغ ببینند میتوانند بالای 600 هزار تومان درآمد داشته باشند. و حتی اگر به دیگران هم این اپ رو معرفی کنند با دیدن تبلیغ توسط آنها یک درآمد جداگانه ای خواهند داشت که در ادامه توضیح دادم.

یک حساب کتاب ساده:

درکش کردیییییییییییییید؟؟؟!!!!!!  😍😍😍

*اصلا 1000 نفر هم نمیخواد شما به 500 نفر هم بتونید معرفی کنید طبق فرمولی که در بالا گفتم 8 میلیون و صد هزار تومان درآمد خواهید داشت.

*اصلا به 500 نفر هم نمیخواد معرفی کنید و فرض میکنیم نمیتونید. کافیه فقط به 100 نفر معرفی کنید و به درآمد ماهانه یک میلیون و ششصد هزار تومان برسید.

نرم افزار Adsee آینوتی

با نرم افزار Adsee شرکت قدرتمند آی نوتی به طور واقعی و قانونی راحت پول دربیارید!

جهت دانلود نرم افزار ADSEE برای موبایل خود کلیلک کنید

کد مُعرف برای نصب اپ : (3319257854)

کد مُعرف برای نصب اپ : (3319257854)

اپ پیامکی adsee آی نوتی

کد مُعرف برای نصب اپ : (3319257854)

کد مُعرف برای نصب اپ : (3319257854)

🔵🔵🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه درآمدزایی از این نرم افزار کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

دانلود بروشور خدمات شرکت آی نوتی