استخدام در آی نوتی, شرکت آی نوتی

استخدام بازاریاب در یک شرکت معتبر با درآمد بالا (سراسر ایران)

استخدام سراسری بازاریاب

استخدام بازاریاب خانم و آقا در سراسر ایران در یک شرکت معتبر بین المللی جهت ارائه سرویس های مخابراتی با درآمد بالا و عالی باتوجه به انرژی و وقتی که میذارید.

هر شخص اعم از حقیقی یا حقوقی می تواند با ثبت نام رایگان در سایت رسمی شرکت آی نوتی به عنوان بازاریاب فعالیت کند و با تایید قوانین و مقررات مندرج در سایت، بدون سابقه کار و سرمایه و با آموزش هایی که توسط پشتیبان خود می بیند میتواند خدمات و امکانات سایت را به دیگران معرفی نماید و از مزایای این معرفی بهره مند شود.

این شرکت خدمات تبلیغاتی رو ارائه میده که در نوع خودش بی نظیره و برای اولین بار داره انجام میشه در ایران و این خدمات رو به کسب و کارهایی که نیاز به تبلیغات دارند (که همه نیاز دارند) ارائه میده و انقدر این خدمات بروز و عالی هستند که کمتر کسب و کاری دست رد میزنه.

در طرح آی نوتی حوزه فعالیت مجموعه به شش بخش اصلی تقسیم شده که مختصرا به بخشی از خدمات در هر حوزه اشاره می شود:

  1. بانکداری الکترونیک (عرضه کارت های مشتریان آی نوتی در بستر بانکداری الکترونیک ، تسهیل امور پرداخت، خدماتNFC ، ارایه تسهیلات آسان به مشتریان)
  2. گردشگری و توریسم (صدور بلیط های مسافرتی، ارایه نقاط مختلف گردشگری و خدماتی – بیش از30 میلیون موقعیت – در کل جهان بر روی نقشه به چندین زبان مختلف )
  3. اطلاع رسانی و پیامکی ( پنل های ویژه پیامکی و اطلاع رسانی به همراه بانک های اطلاعاتی متنوع، اپلیکیشن های تلفن های همراه و و پکیج های تبلیغاتی مبتنی بر سرویس دهنده های دیجیتال)
  4. سامانه های ارتباط با مشتری CRM ( ارایه کارت های ویزیت الکترونیک و همراه برای مدیریت ارتباط با مشتری در بسترهایSMS & USSD برای اولین بار در کشور و ایجاد باشگاه مشتریان برای کسب و کارها)
  5. خدمات شهروندی برخط ( پرداخت قبوض به صورت خودکار، شارژ سیم کارت، ارایه سیم کارت های نوین در راستای شهرهوشمند الکترونیک)
  6. بازی و سرگرمی بر خط

استخدام بازاریاب

هرکدام از بخش های زیر جزو بخش های سود ده و پردرآمد دنیای خدمات هست و هرکدام از این 6 بخش زیرشاخه های زیادی داره و شما از همه خدمات شرکت پورسانت های آنی دریافت میکنید.

(امیدوارم درک کرده باشید آینده کاری شرکت رو و قدر بدونید و فرصت رو از دست ندید)

حالا این شرکت اقدام به استخدام بازاریاب کرده و به تعدادی افراد مستعد و توانا نیازمند است برای استخدام بازاریاب، و کار شما اینه که به عنوان کارشناس و بازاریاب شرکت استخدام میشی و این خدمات رو باتوجه به آموزش هایی که بهت داده میشه هم حضوری و هم غیر حضوری (بستگی به توانایی خودت) به اونها توضیح میدی و با فروش هر خدمات شما ۳۰% پورسانت آنی و لحظه ای میگیری.

دقت کنید که برای هر خدمات شرکت پورسانت جداگانه میگیرید و هر خدماتی به شرکت اضافه شه پورسانت جدید برای شما خواهد داشت.

شما بدون هیچ گونه شرط خاصی و بدون مدرک تحصیلی خاص و محدودیت سنی و سابقه کار فقط و فقط با یک میلیون سرمایه به صورت نامحدود می توانید در شرکت آینوتی با پتانسیل خدماتی و درآمدی عالی قرارداد ببندید و مشغول به کار شوید و کسب درآمد داشته باشید و 10 برابر آن را در ماه در بیاورید.

هیچ شرکتی اینجور پورسانت نمیده اونم آنی!

شما با فروش روزی یک خدمات حداقل مبلغ پورسانت موجود شرکت 75/000 هزار تومان است که به صورت آنی دریافت میکنی. متوجهی چی میگم؟!! یعنی اگر روزی یدونه بفروشی میشه ماهی 2 میلیون و 200 هزار تومان و اگر روزی 3تا بفروشی میشه 6/750/000 تومان.

حالا ما خدماتی داریم که 105 هزار،150 هزار،450 هزار،900 هزار،1/5میلیون،4/5 میلیون،7/5 میلیون،و 12 میلیون پورسانت میده به صورت آنی. یعنی در یک فروش میتونی حقوق چندماه یک کارمند رو در بیارید.

دلیل این پورسانت های بالا اینه که شرکت خدماتی است و محصول نیست. قدرت حوزه خدمات و it بالاست و ته نداره.

از همه مهم تر اینکه تنها شرکتی هستیم که این خدمات رو ارائه میدیم در ایران و این یک امتیاز عالی است برای راحت شدن فروش خدمات.

درآمد روزی ۱۰۰ الی ۳۰۰ هزار شوخی نیست!!!

برای دیدن مجوزهای شرکت iNoti روی تصویر زیر کلیک کنید:

https://inooti.com/%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A2%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%AA%DB%8C/

برای تکمیل اطلاعات و اطمینان پیدا کردن از کار و دیدن مجوزها و همه چیز شرکت میتونی روی بنر زیر کلیک کنید و یا با شماره تماس زیر در تلگرام یا بصورت تلفنی ارتباط برقرار کنید و فایل های آموزشی صوتی رو گوش بدی و بعدش هرچی سوال داری بپرسی تا با خیال راحت شروع کنی.

09371881345

کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

مطالب مرتبط