با طرح درآمدی بسیار عالی شرکت آینوتی آشنا شوید.

شرکت آینوتی یک شرکت بازاریابی دیجیتال بین المللی در سراسر ایران است که با مجوزهای لازم در حوزه it فعالیت انجام می دهد و خدماتی را ارائه میدهد که برای اولین بار در ایران انجام می شود و بزودی در سراسر دنیا نیز خدمات خود را رونمایی میکند.

تا این لحظه که شهریور 97 است و کمتر از دوسال فعالیت خود را شروع کرده بالغ بر 31 هزار کسب و کار از خدمات شرکت استفاده میکنند و یک سامانه مرجع در کل ایران است.

پلن درآمدی این شرکت در نوع خودش منحصر به فرد است و پتانسیل درآمدی فوق العاده ای را دارد. در حال حاضر افرادی در این شرکت به درآمدهای میلیونی 30 و 15 و 12 و 8 و … میلیون درماه رسیده اند. شماهم میتوانید اگر به خودتان ایمان دارید وارد شوید و شروع کنید.

اگر سابقه بازاریابی دارید خیلی موفق تر خواهید بود ولی اگر هم ندارید نگران نباشید چون به شما رایگان آموزش 0 تا 100 کار داده می شود.

شما بدون هیچ گونه شرط خاصی و بدون مدرک تحصیلی خاص و محدودیت سنی و سابقه کار فقط و فقط با سرمایه (750 هزار الی 1/5 میلیون) به مدت نامحدود می توانید در شرکت آینوتی با پتانسیل خدماتی و درآمدی عالی قرارداد ببندید و سهام دار شرکت شوید و کسب درآمد داشته باشید و 10 برابر مبلغ سرمایه گذاری شده را در ماه در بیاورید.

برای دیدن مجوزهای شرکت iNoti روی تصویر زیر کلیک کنید:

تبلیغات جدید و بروز برای کسب و کارها

مجوزهای آی نوتی

کدام شغل و کار هست که با 1/5 میلیون سرمایه بتوانید ماهی بالای 10 میلیون کسب درآمد داشته باشید؟!

چگونه در شرکت بین المللی iNoti سهام دار شوید؟؟؟

امروزه برای تشکیل یک کسب و کار آزاد نیاز به سرمایه های چند میلیونی دارید. حتی شما ساده ترین کار در بین مردم را درنظر بگیرید برای مثال یک دستفروش یا یک لبو فروش؛ برای شروع کار خود به یک ابزارهایی نیاز دارند و حداقل دو الی سه میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز دارند برای شروع.

یا اگر در هرجایی که بخواهید سرمایه گذاری کنید مانند: (بورس) نیاز به مبالغی برای شروع دارید. یا اگر از بانک بخواید وام بگیرید نیازبه مبلغی دارید که به حساب بذارید و بعد چندماه به شما وام میدن.

*اینها را گفتم که بدانید داشتن سرمایه اولیه لازمه شروع هرکاری است.*

دانلود فیلم توضیح کامل طرح سهام آی نوتی(کلیک کنید)

به عکس زیر دقت کنید:

سهام شرکت آی نوتی

قسمت اول کلیپ توضیح سهام:

قسمت دوم کلیپ توضیح سهام:

دانلود فیلم کامل توضیح طرح سهام آی نوتی(کلیک کنید)

سهام شرکت آی نوتی موقعیت بسیار مناسبی را برای تمامی افراد جامعه فراهم کرده است که بدون سرمایه زیاد و حتی اگر وقت کافی ندارید بتوانید به درآمدهای بالا دست پیدا کنید.

🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در طرح سهام کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@