استخدام بازاریاب و ویزیتور فعال و حرفه ای با درآمد میلیونی.

شرکت گسترش طراحان نقش الماس با برند تجاری iNoti یک کمپانی و شرکت بین المللی است که در حوزه بازاریابی دیجیتال کار میکند و خدماتی رو ارائه میدهد که برای اولین بار است در ایران اجرا می شود واین برای جایی که میخواید کار کنید فوق العاده مهم است.

این شرکت به عنوان یک شرکت کاملا قانونی و حرفه ای شناخته شده است و تمام مجوزهای لازم رو برای فعالیت دارا می باشد. با توجه به ارزیابی های صورت گرفته توسط کارگروه ارزیابی دانش بنیان زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت گسترش طراحان نقش الماس به عنوان شرکت دانش بنیان تولیدی نوع2 تایید گردید و در این مدت می تواند از تسهیلات قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات استفاده نماید.

برای دیدن مجوزهای شرکت آی نوتی روی عکس زیر کلیک کنید:

تبلیغات جدید و بروز برای کسب و کارها

مجوزهای آی نوتی

 

در شرکتی که میخواید در آن استخدام شوید به سه نکته توجه کنید:
1- نوع کار و اینکه چه چیزی ارائه میده و آیا خدمات یا محصولاتش خوبه یا نه؟؟؟
2-آیا شرکت رقیب و مشابه هم دارد؟؟؟
3-پلن و طرح درآمدی آن چگونه است؟؟؟

خوشبختانه باید بگم بهتون که نوع کار شرکت آی نوتی به گونه ای است که به جرات و اطمینان خاطر میگم که در ایران نظیر نداره و هیچ شرکت مشابه ای وجود نداره و بازار هدف خدمات متنوعی که ارائه میدهد فوق العاده گسترده است و بخاطر جدید بودن و برای اولین بار بودن خدماتش فروش شما راحت تر خواهد بود خصوصا اینکه هیچ شرکت مشابهی وجود ندارد. (اینها رو کسانی که بازاریابی کردن میفهمند چی میگم؛))

حوزه فعالیت های شرکت آینوتی رو با دقت ببینید در زیر:

خدمات شرکت آی نوتی

طرح درآمدی شرکت آینوتی:

طرح درآمدی شرکت آی نوتی در ایران بی‌نظیر و بی سابقه و بی رقیب است و یک موقعیت فوق العاده عالی برای بازاریابان حرفه ای فراهم است که بتوانند درآمدهای میلیونی در ماه کسب کنند.
شما با فروش هریک از خدمات شرکت (که گفته شد جدید و مورد نیاز بازار هدف است) 30% پورسانت آنی و آنلاین دریافت میکنید! دقت کنید 30% پورسانت که در هیچ شرکتی به شما داده نمی شود آن هم به صورت آنی و آنلاین در همان لحظه فروش تو حساب میاد.

استخدام بازاریاب

با افتخار عرض میکنم خدمتتون که شرکت iNoti در دوسال کاری خود بیش از 7 میلیارد پورسانت به بازاریابان خودش داده که در نوع خودش بینظیره.و این فقط بخاطر تنوع و جدید بودن نوع کاری این شرکت می باشد.پس شما هم به این اطلاعیه استخدام بازاریاب توجه کنید و از دست ندید فرصت رو.

نکته قابل توجه اینکه خدماتی که شرکت آی نوتی ارائه میدهد متنوع هست و هرچندماه یک خدمت جدید ارائه میکند و به 1 یا 2 یا 3 خدمت منتهی نمی شود و شما از فروش هرکدام 30% دریافت میکنید.

اگر واقعا حرفی داری برای فروش و بازاریابی،اگر واقعا دنبال پول و جنگیدن برای رسیدن به هدف هات هستی هرچه زودتر وارد شو و با آموزش های رایگانی که داده میشه به شما برو درآمدهای فوق العاده داشته باش.

🔵🔵🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و استخدام بازاریاب تماس بگیرید:

09371881345

کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@