استخدام در آی نوتی, شرکت آی نوتی

کسب درآمد میلیونی با استخدام کار پاره وقت در آی نوتی

استخدام بازاریاب

استخدام سراسری

*شماهم میتونی درماه چند میلیون درآمد داشته باشی*

کی گفته کار نیست؟!

باور نمیکنی؟!

بدون سرمایه…

بدون سابقه کار…

بدون مدرک تحصیلی…

بدون ضامن…

کاره پاره وقت…

بدون محدودیت جنسی و سنی

هم برای شاغلین و هم غیر شاغلین عزیز …

خیلی عالیه نه؟

پس معطل چی هستی بیا یکبار امتحان کن!

جزو اولین های شرکت باش و از بقیه سبقت بگیر


سلام دوست عزیز (خانم یا آقا)

خلاصه برات میگم بعد اگر دوست داشتی کار رو بیای تو تلگرام یا تلفنی کاملتر برات بگم و سوالاتت رو هم جواب بدم.

شرکت آی نوتی یک شرکت تازه تاسیس شده هست که از دی ماه 95 شروع بکار کرده و تونسته تو یکسال بین المللی بشه. این شرکت خدمات تبلیغاتی رو ارائه میده که در نوع خودش بی نظیره و برای اولین بار داره انجام میشه در ایران و این خدمات رو به کسب و کارهایی که نیاز به تبلیغات دارند (که همه نیاز دارند) ارائه میده و انقدر این خدمات بروز و عالی هستند که کمتر کسب و کاری دست رد میزنه.

حالا این شرکت به تعدادی بازاریاب مستعد و توانا نیازمند است برای استخدام، و کار شما اینه که میای به عنوان کارشناس و بازاریاب شرکت استخدام میشی و این خدمات رو باتوجه به آموزش هایی که بهت داده میشه هم حضوری و هم غیر حضوری (بستگی به توانایی خودت) به اونها توضیح میدی و با هر فروش خدمات شما 30% پورسانت آنی و لحظه ای میگیری. هیچ شرکتی اینجور پورسانت نمیده اونم آنی!

شما با فروش هر خدمات مبلغ 105/000 هزار تومان به صورت آنی دریافت میکنی. متوجهی چی میگم؟!! یعنی اگر روزی 3تا بفروشی میشه ماهی 9 میلیون تومان.

شاید باور نکنی ولی بدون همه نیاز به تبلیغات دارند و همه هم دنبال بهترین نوع تبلیغ هستند و تو میتونی جزو اولین های شرکت باشی و راحت از بقیه جلو بیوفتی و این خدمات عالی و بروز شرکت رو به کسب و کارها معرفی کنی. این کار خیلی راحته و میتونی از این موقعیت فوق العاده که خدا سر راحت قرار داده استفاده کنی…

درآمد روزی 100 الی 300 هزار شوخی نیست!!!

برای تکمیل اطلاعات و اطمینان پیدا کردن از کار و مجوزها و همه چیز شرکت میتونی روی بنر بالا کلیک کنید و در تلگرام به من پیام بدید و فایل های آموزشی صوتی رو گوش بدی و بعدش هرچی سوال داری بپرسی تا با خیال راحت شروع کنی.

شرکت آی نوتی نه بازاریابی شبکه ای نه هرمی و نه چیز دیگه و اینجا فقط فروش تک سطحی هست و لاغیر…

تلفن تماس با کارشناس شرکت: 09371881345

آموزش 0 تا 100 کار رایگان داده می شود…

استخدام بازاریاب سراسر ایران:
 

در شرکت مخابراتی ”آی نوتی” میتوانید به درآمد روزانه ۱۰۰ الی ۵۰۰ هزارتومان به صورت آنی برسید…

شما هم میتوانید در شرکت مخابراتی آی نوتی بدون مدرک تحصیلی خاص یا سابقه کار و بدون محدودیت سنی استخدام شوید و از فروش هرکدام از خدمات شرکت پورسانت ۳۰% آنی دریافت کنید و درآمد روزانه ۱۰۰ الی ۵۰۰ هزارتومان به صورت آنی داشته باشید…

شما با وارد شدن به آدرس iNoti.ir/Register میتوانید با کد معرف (تماس بگیرید: 09371881345) در سایت یک ثبت نام رایگان انجام دهید و بعد از ثبت نام به شماره زیر در تلگرام پیام دهید یا زنگ بزنید که آموزش های کار به شما داده شود و کسب درآمد خود را شروع کنید::

09371881345

کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

https://t.me/Khademolmahdi23

مطالب مرتبط