خدمات دیگر iNoti, شرکت آی نوتی

بازی بین المللی دهکده آی نوتی به صورت آنلاین

بازی دهکده آی نوتی یک بازی بین المللی و بلاک چین که می توانید آنلاین کسب درآمد داشته باشید.

بازی دهکده آی نوتی یه پروژه بین المللی و جزء افتخارات کشور عزیرمون است.

این بازی تو کل کشورهای دنیا اجرا میشه و از استراتژی بلاک چین پیروی میکنه که اطلاعات هر کاربر در هر کشور در همان کشور اجرا خواهد شد .
بازی استراتژیک آی نوتی با زبانهای مختلف طراحی و اجرا خواهد شد که بصورت آنلاین در گوگل مپ اجرا میشود .

برای اینکه با گستردگی کار آشنا بشید سناریوی بخش اول اجرایی در فاز ۱ پروژه رو در اختیارتون میزارم تا مطالعه کنید و لذت ببرید و به قدرت شرکت بین المللی آی نوتی پی ببرید.

لینک دانلود فایل بازی

شرکت آی نوتی خدمات تبلیغاتی رو ارائه میده که در نوع خودش بی نظیره و برای اولین بار داره انجام میشه در ایران و این خدمات رو به کسب و کارهایی که نیاز به تبلیغات دارند (که همه نیاز دارند) ارائه میده و انقدر این خدمات بروز و عالی هستند که کمتر کسب و کاری دست رد میزنه.

در طرح آی نوتی حوزه فعالیت مجموعه به شش بخش اصلی تقسیم شده که مختصرا به بخشی از خدمات در هر حوزه اشاره می شود که بازی دهکده آی نوتی فقط یکی از بخش های شرکت هست:

  1. بانکداری الکترونیک (عرضه کارت های مشتریان آی نوتی در بستر بانکداری الکترونیک ، تسهیل امور پرداخت، خدماتNFC ، ارایه تسهیلات آسان به مشتریان)
  2. گردشگری و توریسم (صدور بلیط های مسافرتی، ارایه نقاط مختلف گردشگری و خدماتی – بیش از30 میلیون موقعیت – در کل جهان بر روی نقشه به چندین زبان مختلف )
  3. اطلاع رسانی و پیامکی ( پنل های ویژه پیامکی و اطلاع رسانی به همراه بانک های اطلاعاتی متنوع، اپلیکیشن های تلفن های همراه و و پکیج های تبلیغاتی مبتنی بر سرویس دهنده های دیجیتال)
  4. سامانه های ارتباط با مشتری CRM ( ارایه کارت های ویزیت الکترونیک و همراه برای مدیریت ارتباط با مشتری در بسترهایSMS & USSD برای اولین بار در کشور و ایجاد باشگاه مشتریان برای کسب و کارها)
  5. خدمات شهروندی برخط ( پرداخت قبوض به صورت خودکار، شارژ سیم کارت، ارایه سیم کارت های نوین در راستای شهرهوشمند الکترونیک)
  6. بازی و سرگرمی بر خط
بازی دهکده آی نوتی یک بازی بین المللی و بلاک چین که می توانید آنلاین کسب درآمد داشته باشید.

inoti game

شما هم می توانید با ارئه خدمات شرکت آی نوتی از جمله بازی دهکده آی نوتی به صورت روزانه و آنی کسب درآمد داشته باشید. این فرصت فوق العاده رو از دست ندید و جزو اولین ها باشید.😍

🔵🔵🔵🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی کار کافیست تماس بگیرید در تلگرام:

09371881345

کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

مطالب مرتبط