با نرم افزار Adsee آینوتی به راحتی خونه بشینید پول دربیارید.

شرکت بین المللی آینوتی بار دیگر طرح هایی را رونمایی کرده است که از جذابیت و قابلیت فوق العاده ای برای عموم مردم برخوردار است و شما از هرکدام که بخواید می توانید کسب درآمد کنید اما اگر درآمد بیشتر و سریع تر را میخواهید ما اولی (طرح سهام) را پیشنهاد میکنیم. ( تا پایان صفحه را بخوانید حتماً،شگفت زده می شوید.😍 )

 

1-طرح سهام شرکت آینوتی

اما اگر نمیخوای انقدر کم و کند پول دربیارید می توانید با طرح جدید سهام شرکت آی نوتی که خیلی راحت و جذاب هست به درآمد های میلیونی بالای 10 میلیون فکر کنید.

شما بدون هیچ گونه شرط خاصی و بدون مدرک تحصیلی خاص و محدودیت سنی و سابقه کار فقط و فقط با سرمایه (750 هزار الی 1/5 میلیون) به مدت نامحدود می توانید در شرکت آینوتی با پتانسیل خدماتی و درآمدی عالی قرارداد ببندید و سهام دار شرکت آی نوتی شوید و کسب درآمد داشته باشید و 10 برابر مبلغ سرمایه گذاری شده را در ماه در بیاورید.

کدام شغل و کار هست که با 1/5 میلیون سرمایه بتوانید ماهی بالای 10 میلیون کسب درآمد داشته باشید؟!

چگونه در شرکت بین المللی iNoti سهام دار شوید؟؟؟

امروزه برای تشکیل یک کسب و کار آزاد نیاز به سرمایه های چند میلیونی دارید. حتی شما ساده ترین کار در بین مردم را درنظر بگیرید برای مثال یک دستفروش یا یک لبو فروش؛ برای شروع کار خود به یک ابزارهایی نیاز دارند و حداقل دو الی سه میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز دارند برای شروع.

یا اگر در هرجایی که بخواهید سرمایه گذاری کنید مانند: (بورس) نیاز به مبالغی برای شروع دارید.

یا اگر از بانک بخواید وام بگیرید نیازبه مبلغی دارید که به حساب بذارید و بعد چندماه به شما وام میدن.

*اینها را گفتم که بدانید داشتن سرمایه اولیه لازمه شروع هرکاری است.*

دانلود فیلم کامل توضیح طرح سهام آی نوتی(کلیک کنید)

به عکس زیر دقت کنید:

سهام شرکت آی نوتی

قسمت اول کلیپ توضیح سهام:

قسمت دوم کلیپ توضیح سهام:

دانلود فیلم کامل توضیح طرح سهام آی نوتی(کلیک کنید)

سهام شرکت آی نوتی موقعیت بسیار مناسبی را برای تمامی افراد جامعه فراهم کرده است که بدون سرمایه زیاد و حتی اگر وقت کافی ندارید بتوانید به درآمدهای بالا دست پیدا کنید.

🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در طرح سهام کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@

2-نرم افزار Adsee

اپلیکیشن ADSEE آینوتی یک نرم افزار هوشمند است که به صورت کاملا قانونی بستری رو فراهم کرده است برای تمامی کسب و کارهای ایران که تبلیغات خود را به صورت بسیار هدفمند انجام دهند و کسب و کار خود را به صورت تصویری به تمام مردم معرفی کند به تفکیک: سن،جنسیت،استان و …

شما می توانید درحالی که داخل منزل نشستید با دیدن تبلیغات داخل نرم افزار Adsee آینوتی به ازای دیدن هر تبلیغ 50 ریال آنی درریافت کنید.

به 3 صورت می توانید در اپ پیامکی آی نوتی کسب درآمد داشته باشید:

1- با دیدن هر تبلیغ داخل برنامه adsee آینوتی مبلغ 60 ریال آنی واریز می شود به حساب شما.

2- با گرفتن سفارش تبلیغ از کسب و کارهای مختلف در سراسر ایران باتوجه به تعداد بازدید درخواستی صاحب سفارش مبلغ 50 ریال به شما داده می شود. مثلا یک رستوران میگه من 50/000 بازدید در استان مشهد میخوام با تفکیک جنسیت آقا و رنج سنی مثلا بین 25 الی 50 سال. تعداد درخواستی طرف که 50هزار نفر بوده × 50 ریال میشه پورسانت شما از اون مشتری.حالا حساب کنید چقدر کسب و کار هستند که از این نوع تبلیغات عالی میتونند استفاده کنند و لذت ببرند و شما پورسانت بگیرید.

3- شما با معرفی نرم افزار Adsee آینوتی به دیگران و دیدن تبلیغ توسط آنها شما از هر بازدید توسط آنها 50 ریال دریافت میکنید. اما یک تصاعد و یک شگفتی وجود داره در این مورد سوم که هرکسی درکش کنه به درآمد فوق العاده ای خواهد رسید به طور واقعی. چون بازار هدف این اپلیکیشن به وسعت تمام مردم است و همه مردم میتوانند به صورت رایگان نصب کنند و تبلیغ ببینند و پول دربیارن! 😍

خیلی از خانواده ها به دنبال یک کار راحت و خانگی هستند که یک کمک خرج کنار حقوقشون باشه. ما توصیه میکنیم که خودتون با اعضای خانواده اگر روزی 2 ساعت در این نرم افزار وقت بگذارید میتوانید یک درآمد خیلی خوب و عالی داشته باشید که به شما از لحاظ مالی خیلی کمک میکنه.

برای مثال یک خانواده 5 نفره اگر روزی 4 ساعت در این اپلیکیشن تبلغ ببینند میتوانند بالای 600 هزار تومان درآمد داشته باشند. و حتی اگر به دیگران هم این اپ رو معرفی کنند با دیدن تبلیغ توسط آنها یک درآمد جداگانه ای خواهند داشت که در ادامه توضیح دادم.

درکش کردیییییییییییییید؟؟؟!!!!!!  😍😍😍

*اصلا 1000 نفر هم نمیخواد شما به 500 نفر هم بتونید معرفی کنید طبق فرمولی که در بالا گفتم 8 میلیون و صد هزار تومان درآمد خواهید داشت.

*اصلا به 500 نفر هم نمیخواد معرفی کنید و فرض میکنیم نمیتونید. کافیه فقط به 100 نفر معرفی کنید و به درآمد ماهانه یک میلیون و ششصد هزار تومان برسید.

نرم افزار Adsee آینوتی

( امیدوارم از این فرصت استفاده کنید و جزو اولین ها باشید و هرچقدر میتوانید این اپلیکیشن رو به دیگران معرفی کنید و درآمد خود را بالا ببرید.

اصلا مهم نیست شاغل هستید یا خانه دار، بلکه تمام بانوان خانه دار نیز میتوانند این کار راحت رو انجام بدن و تو خونه بشینند و تبلیغ تماشا کنند و پول در بیارن، تو ماشین نشستی یا در حال راه رفتن هستید یا در هر شرایطی میتونید تبلیغ ببینید پول در بیارید.)

با نرم افزار Adsee شرکت قدرتمند آی نوتی به طور واقعی و قانونی راحت پول دربیارید!

جهت دانلود نرم افزار ADSEE برای موبایل خود کلیلک کنید

کد مُعرف برای نصب اپ : (3319793594)

کد مُعرف برای نصب اپ : (3319793594)

اپ پیامکی adsee آی نوتی

کد مُعرف برای نصب اپ : (3319793594)

کد مُعرف برای نصب اپ : (3319793594)

🔵🔵🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه درآمدزایی از این نرم افزار کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام:   Khademolmahdi23@