خدمات دیگر iNoti

خرید رزومه ساز iAM شرکت آی نوتی

iAM سرویس جدید رزومه ساز آی نوتی

iAM سرویس جدید رزومه ساز آی نوتی و مخفف عبارت “iNoti About Me ” می‌باشد.

شاید از خودتان سوال کنید، سرویس جدید iAM چه تفاوتی با رزومه ساز iCV و دیگر رزومه سازها دارد؟ در این مقاله آموزشی به مزایای سرویس iAM و مراحل خرید آن اشاره خواهیم کرد.
این سرویس رزومه ساز، بسیار جامع و کامل بوده و امکانات بی نظیری را در اختیار کابرانش قرار می‌دهد.

مزایای برجسته‌ی سرویس iAM

  • یکی از بزرگترین مزایای سرویس iAM ، قابلیت لینک و اتصال رزومه‌ها به یکدیگر می‌باشد. از این قابلیت می‌توان برای چند زبانه کردن رزومه‌ها استفاده کرد. برای مثال یک رزومه با زبان فارسی و یک رزومه با زبان انگلیسی تکمیل نمایید و در پنل مدیریت رزومه ها را به یکدیگر لینک دهید.
  • مزیت دیگر، انتخاب قالب گرافیکی می‌باشد. همچنین صاحب رزومه میتواند با تغییر رنگ و فونت و بخش بندی رزومه، قالب اختصاصی خود را ذخیره نماید و برای تمامی رزومه‌های خود، از آن استفاده نماید. به زودی قالب های گرافیکی بیشتری به این سرویس افزوده خواهد شد.
  • دریافت گزارش بازدید برای هر رزومه بر اساس بازه‌های زمانی متفاوت، یکی دیگر از مزایای این سرویس می‌باشد، به جرات میتوانیم بگوییم هیچ رزومه‌سازی آمار دقیقی از بازدید رزومه شما را به همراه نمودار در اختیارتان نخواهد گذاشت.
  • انجام تنظیمات سئو به صورت اختصاصی مانند تعیین اسلاگ، توضیحات صفحه، کلمات کلیدی و … از جمله مزایای این سرویس می‌باشد.
  • از برجسته ترین بخش های این رزومه ساز، قابلیت تکرار بخش‌های مختلف در رزومه می‌باشد. برای مثال شما میتوانید در رزومه ساز “بخش متن” را برای درج متون مختلف، چندین بار درج کنید. فرضا یک بخش متن برای بیوگرافی اضافه کنید و یک بخش متن برای توضیح تخصص و حرفه‌ی کاری. چیزی که در رزومه ساز iCV وجود نداشت و شما تنها بخشی برای درج بیوگرافی در اختیار داشتید.

🔵🔵🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و یا راه اندازی رزومه ساز آنلاین کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
مدیر ارشد فروش شرکت آقای قبادی

از این پس تمامی افراد جامعه و تمامی کسب و کارها و مشاغل یا مدیران و اشخاص معروف میتوانند یک سایت اختصاصی با امکانات عالی داشته باشند با قیمت باورنکردنی

09371881345

تلگرام و واتس اپ:   Khademolmahdi23@

بازدیدها: 16

مطالب مرتبط