خرید کد ussd آی نوتی با قیمت مناسب با خدمات هوشمند و پشتیبانی رایگان.

خرید کد ussd

 

مهم نیست شما چه کسب و کاری دارید یا چه شرکت دولتی و خصوصی هستید.

از این پس شما برای اولین بار در ایران می توانید یک کد و خط اختصاصی USSD داشته باشید با امکانات بینظیر و هوشمند و با مشتریان خود در ارتباط باشید.

کدهای ussd درحال حاضر پر استقبال ترین سیستم بین مردم در ایران هستند به دلیل آفلاین بودن و کار کردن بدون اینترنت و شارژ سیم کارت و عدم نیاز به گوشی هوشمند و لمسی. و شرکت آی نوتی برای اولین بار در ایران کد USSD با سرشماره #6655* را بصورت خدماتی ارائه میدهد و از این پس هر شخص یا کسب و کار میتواند کد اختصاصی خود را دارا باشید با امکانات بی شمار…

*یک رستوران ثبت سفارش آفلاین راه اندازی کند

*یک کلینیک یا دکتر یا بیمارستان سیستم نوبت دهی کاملا آفلاین راه اندازی کند

*یک مدرسه سیستم ثبت نام آفلاین راه اندازی کند

*یک هتل سیستم انتقادات پیشنهادات و نظرسنجی آفلاین راه اندازی کند

*یک کسب و کار میتواند سیستم ذخیره اتومات شماره مشتری بدون نیاز به دستگاه و حتی از راه دور راه اندازی کند

*شرکت ها و ارگان های دولتی نیز میتوانند با این کدها و وبسرویسی که در کنار کدها هست هر نوع سیستم و برنامه ای رو که میخوان پیاده سازی کنند و به دیتای خود متصل کنند بدون اینکه به زبان خاصی وابسته باشد. مثلا اداره آب و برق و گاز میتوانند از این ببعد قبوض را از این طریق مردم پرداخت کنند. با امنیت بسیار بالا

*و هرگونه خدمت دیگه که فکرش را بکنید در این کدها امکان راه اندازی دارد…

ارگان های دولتی بزرگی همچون شهرداری ها،اداره برق و آب و گاز،علوم پزشکی ها،بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و چند هزار کسب و کار کوچک و بزرگ و … به ما اعتماد کردند و از خدمات و کدهای USSD شرکت آینوتی استفاده میکنند. آن هم به دلیل امکانات فراوان و بینظیر آن و قیمت مناسب آن نسبت به سیتم های دیگر از جمله اپلیکیشن و سایت.

✅ با خرید کد USSD کسب و کار خود را پیشرفته و بروز کنید.

**شما با یک مبلغ کم بروزترین و بهترین خدمات حال حاضر تبلیغاتی در ایران رو دریافت میکنید…

🔻تمام کسب و کارهای عزیز می توانند با قیمت خیلی مناسب کد ussd اختصاصی برای شغل خود داشته باشند و از امکانات فوق العاده این سیستم استفاده کنند.
🔹امکاناتی نظیر:
🔸سیستم قرعه کشی حرفه ای آفلاین بدون دستگاه فیزیکی
🔸سیستم نظرسنجی حرفه ای آفلاین بدون دستگاه فیزیکی
🔸سیستم دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتری
🔸سیستم ثبت سفارش آفلاین از راه دور
🔸سیستم نوبت دهی آفلاین با امکان پرداخت ویزیت

🔸سیستم ثبت نام
🔸سیستم پرداخت بدون سقف کارت به کارت (جایگزین مناسب دستگاه کارت خوان)
🔸امکان فعال کردن گزینه خرید شارژ و پرداخت قبوض (مشتریان از طریق کد ussd شما شارژ بخرند یا قبض پرداخت کنند شما پورسانت میگیرید و کسب درآمد هم خواهید داشت😍)
🔸سیستم مسیریابی

و …

فیلم زیر را ببینید حتماً


حتی اگر صاحب کسب و کار نیستید، با خرید کد ussd می‌توانید برای انتقال وجه استفاده کنید. به این صورت که از این ببعد بجای اینکه با موبایل بانک و اینترنت و یا دستگاه پُز برای شما پول انتقال دهند کافی است فقط با گرفتن کد شما پول رو براتون انتقال بدن و آنی دریافت کنید.
مثال:
#کد شما*6655*
.
🔴نکته قابل توجه:
تمام خدمات بالا رایگان در ussd وجود دارد و این کدها نیاز به اینترنت و یا نرم افزار و یا گوشی هوشمند نیست و کاملا رایگان انجام می‌شود.
یعنی مشتریان شما حتی با یک گوشی ساده هم با شما در هرجایی در ارتباطند….

🔹همه اینها با کدهای ussd امکان پذیر است و کلاس کاری بالایی هم به کسب و کار خود می‌دهید و دیگر در گوشی هر مشتری سیستم همه کاره حرفه ای آماده دارید با کلی امکانات ویژه.

هدیه ویژه شرکت آی نوتی به شما:

با معرفی کردن هر مشتری از طرف شما به ما به صورت نقدی از ما هدیه دریافت نمایید. 5% مبلغ هزینه کدی که خریداری می شود به شما تعلق میگیرد. این 5% میتواند از حداقل 14 هزار باشد تا حداکثر 2/900/000 به ازای معرفی هر مشتری😍😍😍 یادتون نره اگر مطالب بالا رو خونده باشید هر کسب و کار کوچیک و بزرگ و یا شرکت های خصوصی و دولتی و ادارت میتوانند از این کدها استفاده کنند.

🔵🔵🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و یا راه اندازی منوی هوشمند کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
مدیر ارشد شرکت آقای قبادی

تمامی کسب و کارها و مشاغل یا مدیران مراکز دولتی و خصوصی برای سفارش تبلیغات جدید و بروز و خدمات ( ussd) و فعال سازی آنی آن برای افزایش مشتری و فروش با کارشناس فروش رسمی شرکت  تماس بگیرند:

09371881345

تلگرام:   Khademolmahdi23@