با ای نما فیلم آپلود میکنی و پول در میاری!

ای نما (enama) یک سایت مانند آپارات و یوتیوب و … جهت اشتراک ویدئو می‌باشد. این سرویس در راستای حمایت از تولیدکنندگان محتوای ویدئویی و باز نشر دهندگان، برنامه‌ی درآمدزایی در نظر گرفته است.

ای نما به جهت افزایش لذت تماشای فیلم، بستر مناسبی را برای بازدیدکنندگان فراهم کرده است. به همین منظور کیفیت پخش ویدئو با توجه به پهنای باند اینترنت بازدید کننده، به صورت خودکار تغییر خواهد داد. همچنین بازدید کننده‌ها می‌توانند اقدام به دانلود ویدئوی مورد نظر با کیفیت‌های متفاوت کنند.

ثبت نام و بارگذاری فیلم در سایت ای نما، به هیچ وجه سخت و پیچیده نبوده و فقط کافیست مراحل زیر را دنبال کنید

 1. با شماره موبایل خودتان در سایت ای نما ثبت نام کنید. سیستم رمز ورود را برای شماره همراه شما، ارسال خواهد کرد.
 2. پس از ورود به سیستم نیاز است؛ اطلاعات پروفایل کاربری را تمکیل و ویرایش نمایید.
 3. کانال خود را ویرایش کنید و عکس و عنوان مناسب انتخاب کنید.
 4. در نهایت اقدام به بارگذاری ویدئو کنید.
 5. لینک ویدئوهای بارگذاری شده را با دیگران در شبکه‌های اجتماعی مانند: تلگرام و اینستاگرام و وب سایت‌های خودتان و هرجای دیگه که باعث افزایش بازدید می شود به اشتراک بگذارید و به ازای هر نفر بازدید که منجر به مشاهده تبلیغات شود، درآمد کسب کنید همچنین می‌توانید با ارتقا بسته‌ی پیش فرض خودتان، امکان فروش آنلاین ویدئو و دریافت حق عضویت در کانال هایی که ساخته‌اید؛ را داشته باشید و از این طریق درآمد کسب کنید.

enama

علاوه بر اینکه کاربران می‌توانند سایر ویدئوها را در ای نما بازنشر دهند، میتوانند اقدام به تولید ویدئو کرده و از به اشتراک گذاشتن آنها در ای نما درآمد کسب کنند.
اصلا مهم نیست شما ابزار و وسایل حرفه‌ای برای تولید محتوا داشته باشید. فقط کافیست گوشی تلفن همراهتان را بردارید و آن را به صورت افقی بگیرید و فیلم های جذاب تهیه کنید.

 • می‌توانید از مهارتها و تجارب شخصی خود فیلم‌های آموزشی تهیه کنید و در کانال‌تان بارگذاری کنند.
 • از چالش‌ها و دابسمش های شبکه‌های اجتماعی ویدئو تهیه کنید و در ای نما منتشر کنند.
 • موسسات آموزشی، مدرسین و اساتید می‌توانند کلاسهای آموزش مجازی برگزار کنند و اقدام به فروش ویدئوی دوره‌های آموزشی نمایند.
 • تمامی کسب و کارها اعم از کسب و کارهای خانگی، می‌توانند ویدئوهای تبلیغاتی از کسب و کارشان تهیه کنند و در ای نما بارگذاری کنند.
 • حتی فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند از محصولات خود ویدئو تهیه کرده و محصولات را بر روی ویدئو تگ کنند تا کاربر با کلیک بر روی تگ محصولات به فروشگاه اینترنتی ارجاع داده شود و به همین جهت مشتریان فروشگاه‌های اینترنتی افزایش چشمگیری پیدا کند.
 • و هزاران ایده‌ی ناب دیگر…

برای شروع و ثبت نام اینجا کلیک کنید و پول دربیارید …