استخدام در آی نوتی, شرکت آی نوتی

طرح بی نظیر سهام شرکت آی نوتی

کار در منزل

شماهم از سهام شرکت آی نوتی بهره مند شوید.

اگر بیکار هستید و یا شاغل هستید و دنبال یک شغل دوم خوب و آینده دار با درآمد عالی هستید حتما مطالب زیر را با دقت بخوانید:( تا پایان صفحه را بخوانید حتماً،شگفت زده می شوید.😍 )

شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس (آی نوتی) با شماره ثبت 419710، شناسه ملی 10320710696 فعالیت خود را با مدیریت آقای علی معارفی از تاریخ 1390/09/08 شروع کرده است.

شرکت آینوتی یک شرکت دانش بنیان و بین المللی است که در سراسر ایران و 57 کشور دنیا فعالیت میکند. این شرکت در حوزه خدمات الکترونیک فعالیت انجام می دهد و خدماتی را ارائه میدهد که برای اولین بار در ایران انجام می شود.

 

** طرح سهام شرکت آینوتی **

شرکت آی نوتی یک شرکت دانش بنیان و بین المللی است که همانند شرکت های بزرگ همراه اول و ایرانسل یکسری خطوط ارتباطی ارائه میکند(برای اولین بار) که خیلی پیشرفته تر از سیم کارت است و برای اولین بار در ایران اجرا می شود و استقبال گسترده و فوق العاده ای از این خطوط شده است.

اما نکته جالب این است که شرکت آی نوتی عاملیت رسمی فروش این خطوط را به همراه آموزش و پشتیبانی رایگان بجای دادن به عده ای خاص در سطح شهر به عموم مردم داده است با شعار ایجاد درآمد برای هرکس در هرجای ایران.

شما چه خانم چه آقا، چه شاغل چه بیکار، میتوانید با یک گوشی و داخل منزل عاملیت فروش این خطوط فوق العاده را دریافت کنید با شرایط خیلی راحت تر نسبت به گرفتن عاملیت فروش ایرانسل و همراه اول که محدودیت فروش دارد و نیاز به دفتر و مکان دارد.

به مقایسه زیر دقت کنید:

*شرایط گرفتن عاملیت فروش خدمات ایرانسل:

۱- افتتاح حساب بانکی نزد یکی از شعبات بانک ملت (جهت واریز وجوه و کارمزدهای مربوطه از طرف شرکت ایرانسل)

۲- الف : اخذ ضمانت نامه بانکی به مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال یا موضوع بند (ب )

ب :‌اخذ یک فقره چک ضمانت مسئول دفتر به مبلغ ۱۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال نقدا”‌یا واریز به حساب شماه ۰۱۰۲۲۹۸۹۳۶۰۰۰ بانک صادرات بنام شرکت معین ارتباطات و یا طی چک مسئول دفتر بصورت ودیعه در وجه شرکت معین ارتباطات پاسارگاد بابت جبران خسارتهای ناشی از قرارداد. (توجه داشته باشید هر دو چک یک میلیونی و ۱۴ میلیونی بدون تاریخ باشد )

3.نیاز به یک مکان حداقل 20 تا 30 متری و تهیه وسایل دفترو اخد مجوز و پروانه کسب و … (هزینه حداقل 80 میلیون تومان!)

*شرایط گرفتن عاملیت فروش خطوط شرکت دانش بنیان آی نوتی:

*عکس کارت ملی به همراه سرمایه ناچیز به مبلغ 1 تا 6 میلیون تومان برای تهیه ابزار کار (خطوط آی نوتی) جهت دیدن آموزش و آشنایی با کار. (نکته جالب توجه این است برخلاف همراه اول و ایرانسل عاملیت شما نیاز به مکان و هزینه زیاد ندارد و داخل خانه هم میتوانید کار کنید همراه آموزش و پشتیبانی رایگان و همیشگی و عاملیتی که به شما داده می شود در کل ایران و 57 کشور دنیا مورد اعتبار است. شما با 6 میلیون هیچ کاری حتی دستفروشی رو نمیتوانید راه اندازی کنید به عنوان شغل اما در آینوتی میتوانید و ما به شما کمک میکنیم که مثل خیلی ها به درآمد بالای ده میلیون در ماه برسید با همین سرمایه ناچیز😍)

حال کدام بهتر است؟؟؟

واقعا در کجا با یک سرمایه ناچیز 6 میلیونی میتوان درآمد بالای 10 میلیون در ماه آن هم داخل منزل بدست آورد؟؟؟

سهام شرکت آی نوتی موقعیت بسیار مناسبی را برای تمامی افراد جامعه حتی خانم های خانه دار برای کار در منزل فراهم کرده است که بدون سرمایه زیاد و حتی اگر وقت کافی ندارید بتوانید به درآمدهای بالا دست پیدا کنید.جایگزین مناسب برای شغل دوم مانند اسنپ و … که میتوانید کنار خانواده خود باشید و پول دربیارید.

برای دیدن مجوزهای شرکت آی نوتی و دیدن شرکای تجاری شرکت کلیک کنید

🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در طرح سهام کافیست تماس بگیرید:


📲 09371881345
کارشناس ارشد فروش شرکت آقای قبادی

تلگرام و واتس اپ:   Khademolmahdi23@

بازدیدها: 12

مطالب مرتبط