شرکت آی نوتی

همکاری آی نوتی با شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام

شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام

کسب افتخاری دیگر برای تمامی اعضای آی نوتی به سبب عقد تفاهم نامه با شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام جهت برگزاری دوره‌های آموزش مجازی خدمات آی نوتی.

مطابق این تفاهم نامه، آی نوتی به زودی برای خدمات کدهای USSD، کارت ویزیت الکترویکی (EBC) و رزومه ساز الکترونیک آی نوتی (iCV)، دوره‌های آموزشی مجازی برگزار کرده و پس از برگزاری آزمون مجازی، مدرک معتبر بین المللی ارائه خواهد داد. اخذ این مدرک بین المللی مزایای بیشماری برای تمامی کارشناسان فروش آی نوتی خواهد داشت.
اطلاعات بیشتر در این زمینه به زودی از طریق کانال رسمی تلگرام آی نوتی و بلاگ آی نوتی به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

با شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام بیشتر آشنا شویم.

شبکه دانشکاه‌های مجازی جهان اسلام که به اختصار (CINVU) نامیده می‌شود با هدف تحقق عدالت در زمینه‌ی دانش و اندیشه، گسترش ارتباط دانشگاه های مجازی جهان اسلام در بستر مجازی، تقویت همکاری بین اعضای او. آی. سی. (OIC) در زمینه‌ی علم و فناوری و تقویت توانایی از طریق آموزش راه اندازی شده است.
از مهم‌ترین طرح های شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام، راه اندازی اتوماسیون بین دانشگاه‌های مجازی عضو برای تبادل دانشجو و رشته به صورت مجازی می‌باشد.
این شبکه، که پایه‌ای اساسی برای تبلیغ و توسعه‌ی تحصیلات تکمیلی در دنیای اسلام است؛ در تلاش است تا سطح علمی خود را تقویت کرده و عمق بیشتری به مفاهیم آموزشی بدهد. دانش‌آموزان، اساتید و دانشگاه‌ها می‌توانند در این بستر مفاهیم تحصیلی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی ارائه دهند و در زمینه‌های مختلف علمی فعالیت داشته باشند.
این شبکه علاوه بر فراهم کردن منابع مورد نیاز، امکان بهره‌مندی از تجربیات اساتید را در اختیار افراد قرار داده و شرایط را به نحوی مهیا می‌کند که همه بتوانند به منابع اطلاعاتی دسترسی داشته باشند.

بازدیدها: 4

مطالب مرتبط