استخدام در آی نوتی, شرکت آی نوتی

کار در منزل با گوشی با درآمد عالی

شغل دوم در منزل

کار در منزل فقط با یک گوشی موبایل!

اگر بیکار هستید و یا شاغل هستید و دنبال شغل دوم که هم آینده دار باشه هم درآمد عالی داشته باشه هستید حتما مطالب زیر را با دقت بخوانید:( تا پایان صفحه را بخوانید حتماً،شگفت زده می شوید.😍 )

شرکت دانش بنیان و بین المللی آینوتی بار دیگر طرح درآمدی را رونمایی کرده است که از جذابیت و قابلیت فوق العاده ای برای عموم مردم برخوردار است و شما از هرکدام که بخواید می توانید با کار در منزل کسب درآمد کنید.

1- طرح سهام شرکت آینوتی

شرکت آی نوتی یک شرکت دانش بنیان و بین المللی است که همانند همراه اول و ایرانسل یکسری خطوط ارتباطی ارائه میکند(برای اولین بار) که خیلی پیشرفته تر از سیم کارت است و برای اولین بار در ایران اجرا می شود و استقبال گسترده و فوق العاده ای از این خطوط شده است.

اما نکته جالب این است که شرکت آی نوتی عاملیت رسمی فروش این خطوط را به همراه آموزش و پشتیبانی رایگان بجای دادن به عده ای خاص در سطح شهر به عموم مردم داده است با شعار ایجاد درآمد برای هرکس در هرجای ایران.

شما چه خانم چه آقا، چه شاغل چه بیکار، میتوانید با یک گوشی و داخل منزل عاملیت فروش این خطوط فوق العاده را دریافت کنید با شرایط خیلی راحت تر نسبت به گرفتن عاملیت فروش ایرانسل و همراه اول که محدودیت فروش دارد و نیاز به دفتر و مکان دارد.

به مقایسه زیر دقت کنید:

*شرایط گرفتن عاملیت فروش خدمات ایرانسل:

۱- افتتاح حساب بانکی نزد یکی از شعبات بانک ملت (جهت واریز وجوه و کارمزدهای مربوطه از طرف شرکت ایرانسل)

۲- الف : اخذ ضمانت نامه بانکی به مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال یا موضوع بند (ب )

ب :‌اخذ یک فقره چک ضمانت مسئول دفتر به مبلغ ۱۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال نقدا”‌یا واریز به حساب شماه ۰۱۰۲۲۹۸۹۳۶۰۰۰ بانک صادرات بنام شرکت معین ارتباطات و یا طی چک مسئول دفتر بصورت ودیعه در وجه شرکت معین ارتباطات پاسارگاد بابت جبران خسارتهای ناشی از قرارداد. (توجه داشته باشید هر دو چک یک میلیونی و ۱۴ میلیونی بدون تاریخ باشد )

3.نیاز به یک مکان حداقل 20 تا 30 متری و تهیه وسایل دفترو اخد مجوز و پروانه کسب و … (هزینه حداقل 80 میلیون تومان!)

*شرایط گرفتن عاملیت فروش خطوط شرکت دانش بنیان آی نوتی:

*عکس کارت ملی به همراه سرمایه ناچیز به مبلغ 3 تا 8 میلیون تومان برای تهیه ابزار کار (خطوط آی نوتی) جهت دیدن آموزش و آشنایی با کار. (نکته جالب توجه این است برخلاف همراه اول و ایرانسل عاملیت شما نیاز به مکان و هزینه زیاد ندارد و داخل خانه هم میتوانید کار کنید همراه آموزش و پشتیبانی رایگان و همیشگی و عاملیتی که به شما داده می شود در کل ایران و 57 کشور دنیا مورد اعتبار است. شما با 6 میلیون هیچ کاری حتی دستفروشی رو نمیتوانید راه اندازی کنید به عنوان شغل اما در آینوتی میتوانید و ما به شما کمک میکنیم که مثل خیلی ها به درآمد بالای ده میلیون در ماه برسید با همین سرمایه ناچیز😍)

حال کدام بهتر است؟؟؟

واقعا در کجا با یک سرمایه ناچیز 8 میلیونی میتوان درآمد بالای 30 میلیون در ماه آن هم داخل منزل بدست آورد؟؟؟

نمونه درآمد از طرح سهام شرکت آینوتی در ماه

سهام شرکت آی نوتی

سهام شرکت آی نوتی موقعیت بسیار مناسبی را برای تمامی افراد جامعه حتی خانم های خانه دار برای کار در منزل فراهم کرده است که بدون سرمایه زیاد و حتی اگر وقت کافی ندارید بتوانید به درآمدهای بالا دست پیدا کنید.جایگزین مناسب برای شغل دوم مانند اسنپ و … که میتوانید کنار خانواده خود باشید و پول دربیارید.

🔵🔵🔵برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در طرح سهام کافیست تماس بگیرید:

(تلگرام ، واتساپ ، ایتا 📲 09103136408

مدیر ارشد فروش شرکت آقای قبادی

کلیک کنید: 👇

مشاوره و تماس در برنامه ایتا

مشاوره و تماس در برنامه تلگرام

مشاوره و تماس در برنامه واتساپ

 

 

2- کسب درآمد در منزل با آپلود فیلم در سایت اینما

سایت اینما یک سایت اشتراک گذاری فیلم هست مثل aparat و youtube و … اما با این تفاوت که خیلی شرایط بهتر و امکانات فراتری رو داره نسبت به آنها که به جرات میتوان گفت برای اولین بار در ایران اجرا می شود.

شما به چند طریق میتوانید از سایت اینما کسب درآمد کنید.

1.آپلود فیلم و به ازای هر بازدید درآمد داشته باشید.

2.گرفتن سفارش تبلیغات بنر و تیزر اول فیلم ها

برای کسب درآمد در منزل با آپلود فیلم در آپارات و یوتیوب شرایط سختی برای درآمدزایی وجود دارد مانند داشتن تعداد مشخص دنبال کننده و بازدید چندهزار ساعته فیلم های شما و عملا این برای کسانی که میخواهند تازه شروع کنند غیرممکن است. ولی سایت اینما بدون هیچ شرطی و با یک ثبت نام رایگان میتوانید فیلم های خود را در هرموضوعی که است آپلود کنید و با بازدید هر ویدئو درآمدی را کسب کنید و این فوق العادس.

سایت اینما امکانات فوق العاده ای را نیز دارد مانند قابلیت پخش لایو و برگزاری وبینار و …

آمار جالب در مورد اینما درطول مدت فقط 6ماه کاری تا این لحظه(آذر 99):

*آپلود میانگین 4هزار فیلم در روز

*400 کاربر جدید در روز

*350 هزار پخش در روز

*رنک 500 ایران در الکسا در کمتر از 6 ماه از شروع

😍 راه برو پول دربیار 😍  

آقا یا خانم محترم شماهم خیلی راحت میتوانید در هرجای ایران هستید با هر شغلی که دارید با یک گوشی داخل خونه پول دربیارید در سایت اینما آن هم با کمک ما.

🔵🔵🔵🔵🔵جهت دریافت اطلاعات در مورد کسب درآمد در منزل با آپلود فیلم در سایت اینما و شروع کار با کارشناس رسمی شرکت آقای قبادی تماس بگیرید.

(تلگرام ، واتساپ ، ایتا 📲 09103136408

مدیر ارشد فروش شرکت آقای قبادی

کلیک کنید: 👇

مشاوره و تماس در برنامه ایتا

مشاوره و تماس در برنامه تلگرام

مشاوره و تماس در برنامه واتساپ

برای شروع و ثبت نام رایگان اینجا کلیک کنید و پول دربیارید …

بازدیدها: 52

مطالب مرتبط